Sváření Lití železa Roxory Řezání Sváření

Montáže a zámečnické práce

Provádíme montáže a demontáže investičních celků, montáže a demontáže technologických zařízení,...

Lehká a těžká vzduchotechnika

Nabízíme montáže lehké i těžké vzduchotechniky pro administrativní a jiné investiční celky. Požadované vybavení k montáži máme k dispozici, včetně zkušeností z montážemi a svařováním konstrukcí a potrubních systémů v energetice. Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti nabyté také při montážích v zahraniční s certifikacemi pro tyto práce. Při jakémkoli zájmu o naše služby nás kontaktujte s předstihem.

Potrubní a ocelové konstrukce - Energetika

Dle individuálních potřeb a specifických požadavků klientů zajišťujeme realizace a přímé výkony prací ve strojírenství a stavebnictví. Svařujeme pro firmy v autoprůmyslu a strojírenství - svařování ocelových kontrukcí, nádob, montáže, demontáže, příprava výroby. Dále realizujeme subdodávky pro strojírenství, stavebnictví a energetiku - montáže těžké vzduchotechniky, chemické kotvení konstrukcí.

Pracujeme s kvalifikovanými pracovníky – montéry, svářečy (MIG/MAG 135, MMA 111, TIG/WIG 141), zámečníky, toto představuje hlavní předmět naší činnosti. Jsme pracovníci, kteří pomohou Vaší společnosti při realizaci Vašich projektů.

© 2024 AG METALL s.r.o.